MENU

Dacia Duster najpopularniejszym SUVem w Polsce

Nissan Micra N-Sport – w kierunku Nismo

2 lutego 2019 Great news! Autor:

Mercedes-Benz klasy V przeszedł facelifting

Będący na rynku już od 2014 roku van Mercedesa został poddany kuracji odmładzającej, którą naprawdę trudno jest na pierwszy rzut oka zauważyć.

Zmiany zewnętrzne w zasadzie ograniczyły się do modyfikacji przedniego zderzaka oraz nowej linii stylistycznej AMG, która charakteryzuje się agresywniej zarysowanymi liniami grilla z motywem diamentów.


Więcej zmian znajdziemy we wnętrzu, gdzie na liście opcji znalazły się między innymi nowe rodzaje tapicerki, czy gatunki drewna i aluminium do wykończenia wnętrza. Co jednak ważne Mercedes przemodelował też deskę rozdzielczą klasy V upodabniając ją do choćby tej z klasy E.

Najważniejszą informacją jest jednak fakt, że do oferty weszła nowa jednostką napędowa – dwulitrowy Diesel rozwija 240 koni mechanicznych i aż 500 Nm momentu obrotowego, a dzięki funkcji overboost wartość ta chwilowo wzrasta o 30 Nm. Taka wersja będzie nosić oznaczenie V300d i będzie standardowo wyposażona w automatyczną skrzynię o 9 przełożeniach.

Zamówienia na zmodernizowaną klasę V będzie można składać od marca.

Tagi: , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij