MENU

Znamy cennik nowego Renault Megane

Dodge Neon powróci w skórze Tipo

11 marca 2016 Great news! Autor:

Mercedes-AMG E43 – na rozgrzewkę

Mercedes-AMG poszerza swoją gamę modelową o kolejne auto. Tym razem silnik sygnowany logo niemieckiego tunera trafi pod maskę najnowszej klasy E.

Jak nie trudno się domyślić wersja E43 to zaledwie rozgrzewka przed czekającą na premierę wersją E63 i E63 S. Nie myślcie jednak, że jest to zaledwie namiastka sportowych osiągów. Dzięki podwójnie doładowanemu V6 o pojemności 3 litrów i mocy 396 koni mechanicznych auto do “setki” przyspiesza w zaledwie 4,6 sekundy. Prędkość maksymalna zostanie ograniczona do 250 km/h, jednak dobrze wiemy, że auto jest w stanie jeszcze długo przyspieszać.

Moc będzie przenoszona na wszystkie cztery koła za pomocą 9-stopniowej skrzyni automatycznej. Standardowo E43 będzie stać na 19-calowych obręczach, jednak opcjonalnie klient będzie mógł zamówić 20-calowe koła. Komfort w czasie jazdy zapewni system AIR BODY CONTROL, który może w ciągu chwili zamienić E43 z auta o typowo sportowej charakterystyce jazdy w wygodną kanapę dla prezesa. Adaptacja zawieszenia i charakteru auta będzie odbywać się w trzech trybach – Comfort, Sport oraz Sport Plus.

Nowego E43 będzie można zamiawiać już od końca czerwca, natomiast na rynek trafi on we wrześniu. Oficjalna prezentacja odbędzie się na salonie w Nowym Jorku.


2017 Mercedes-AMG E43

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij