MENU

Kia ProCeed – praktycznie i atrakcyjnie

Mercedes-AMG GT 43 4-Door – opcja budżetowa

14 września 2018 Great news! Autor:

Mercedes-AMG A35 zapowiedziany

Sportowy oddział niemieckiej marki właśnie zapowiedział najtańszy model w swojej szerokiej gamie. A35 do sprzedaży trafi już niedługo.

Mercedes-AMG A35 będzie najtańszym samochodem z całej gamy AMG – to już pewne. Klasa A będzie wyposażona w dwulitrowy doładowany silnik, który powinien generować około 300 koni mechanicznych. Moc trafi na wszystkie cztery koła. Tak wynika z zapowiedzi szefa AMG, który zapowiada A35 jako rynkowego rywala dla Audi S3.

Mercedes na razie zaprezentował tylko dwa, kompletnie nic nie mówiące zdjęcia. Jedyne co możemy z nich wyczytać, to nowy kolor nadwozia, który będzie oferowany w hot hatchu. Samochód zostanie zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu. Wtedy też ma trafić on do sprzedaży, a pierwsze egzemplarze klienci odbiorą w grudniu tego roku.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij