MENU

Aston Martin DB10 na sprzedaż!

2 litrowy bokser w Porsche? Nadchodzi nowy 718 Boxster!

25 stycznia 2016 Great news! Autor:

Mahindra XUV Aero – czyli BMW X6 made in India

O motoryzacji w Indiach wiadomo niewiele, tymczasem to ogromny rynek, pełen rodzimych producentów. Firma Mahindra specjalizująca się w budowie aut typu SUV oraz terenówek właśnie zaprezentowała szkic nowego modelu, który zostanie oficjalnie pokazany już za kilka dni podczas targów Auto Expo 2016.

XUV Aero to próba odpowiedzi na niszę rynkową zapełnianą póki co przez takie auta jak BMW X6, czy Mercedes-Benz GLE Coupe. Na szkicu możemy zaobserwować, że nie tylko sylwetką niemieckich aut zainspirowali się projektanci. Auto prawdopodobnie będzie posiadało duże koła, z tyłu dosyć spore atrapy wydechu i pokaźnej wielkości dyfuzor. Wrażenie robi także dosyć śmiało poprowadzona linia przetłoczenia przy tylnej osi.

Nie wiadomo jeszcze jakie rozwiązania technologiczne znajdziemy pod maską, ale nieoficjalnie wiadomo, że XUV Aero będzie bazować na płycie podłogowej modelu XUV500. Producent twierdzi także, że w środku znajdziemy futurystyczne technologie służące do komunikacji. Pożyjemy zobaczymy.

Na zdjęciach widoczne są modele KUV100 – najnowszy crossover Mahindry, oraz KUV500 – na którym bazować ma opisywany XUV Aero.


 

2017-mahindra-kuv100 2016-mahindra-xuv500

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij