MENU

Mazda MX-5 RF – hardtop idealny

Mercedes-Benz GLC Coupe – BMW X4 z gwiazdą

24 marca 2016 Great news! Autor:

Lifting Toyoty Corolli – w dobrą stronę

Toyota prezentuje Corollę w europejskiej specyfikacji po liftingu. Wszystko poszło w dobrą stronę!

Toyota Corolla to na rynku europejskim kompaktowy sedan bazujący na modelu Auris. Japończycy właśnie pokazali jego odświeżoną wersję – i trzeba przyznać, że wykonali kawał dobrej roboty. Największe zmiany przeszła tradycyjnie dla Toyoty przednia część nadwozia. Auto ma nowy zderzak, światła oraz inną atrapę chłodnicy. Z tyłu zmianie uległy światła – teraz są to reflektory w technologii LED, oraz w mniejszym stopniu zderzak. Nowością są także nowe wzory felg o rozmiarze 16 oraz 17 cali, a dla znudzonych dotyczchasową paletą barw – trzy nowe kolory: Earth Bronze, Tokyo Red i Platinum Bronze.

Toyota nie podała informacji dotyczących ewentualnych modernizacji wnętrza, jednak można spodziewać się, że materiały wykończeniowe mogą zostać zmienione na lepsze jakościowo. Dodatkowo Corollę wyposażono w najnowsze rozwiązania systemu Toyota Safety Sense takie jak między innymi system odczytujący znaki drogowe, informujący o niezamierzonej zmianie pasa ruchu oraz automatycznego hamowania w razie zindentyfikowania przez pojazd zagrożenia kolizją.

Zmodernizowana Toyota Corolla trafi do salonów tego lata.


2016-toyota-corolla-02 2016-toyota-corolla-03

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij