MENU

Skoda Karoq Sportline – modnie i sportowo

Aventador SVJ ostatnim niezelektryzowanym supersamochodem marki Lamborghini

3 sierpnia 2018 Great news! Autor:

Lexus LC Yellow Edition – najdroższy kanarek na świecie

Nie tak dawno w naszej redakcji gościliśmy Lexusy LC w odpowiednio: czerwonym i czarnym kolorze. A co powiecie na wyjątkowy żółty lakier?

Lexus nie odpuszcza nadchodzących targów w Paryżu, co więcej – przygotował na nie specjalny samochód. Chociaż model LC nie jest już gorącą nowością, to ta odmiana zdecydowanie gorąco wygląda. Przede wszystkim za sprawą słonecznie żółtego lakieru Flare Yellow, który będzie głównym wyróżnikiem specjalnej wersji. Poza lakierem Lexus przygotował jednak też kilka miłych akcentów we wnętrzu pojazdu.

LC Yellow Edition będzie wyróżniać się wnętrzem w jasnej tonacji, boczki drzwi natomiast zostały obite żółtą Alcantarą. Wiele elementów deski rozdzielczej oraz kierownica dodatkowo zostały przeszyte kontrastującą żółtą nicią. Standardem w omawianej wersji będzie bardzo bogate wyposażenie zawierające między innymi półskórzane fotele z możliwością ustawienia aż w 10-ciu płaszczyznach, system audio Mark Levinson, nadwozie wzmacniane wstawkami z włókna węglowego oraz mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu Torsen.

Jak wspominaliśmy samochód zadebiutuje podczas targów w Paryżu, do salonów trafi natomiast późną jesienią. Yellow Edition będzie w obu oferowanych obecnie wariantach silnikowych – jako LC 500 wyposażonego w wolnossące V8 oraz jako LC 500h z napędem hybrydowym z silnikiem V6.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij