MENU

Renault Megane R.S. Trophy – ceny w Polsce

Ford Explorer – atrakcyjnie wyglądający SUV z jednym “ale”

11 stycznia 2019 Great news! Autor:

Lexus LC Convertible Concept – zmysłowy i szybki

To zdecydowanie jedna z ciekawszych premier targów w amerykańskim Detroit, która rozgrzeje fanów motoryzacji na całym świecie.

Lexus LC to bez wątpienia jeden z najładniejszych samochodów segmentu GT, który poza niebanalną sylwetką charakteryzuje się wysoce zaawansowaną technologią. Po roku od premiery standardowej odmiany samochodu, debiutuje koncepcyjna odmiana bez dachu. Chociaż samochód wygląda na gotowy do produkcji, Lexus utrzymuje, że to właśnie auto studyjne, głównie ze względu na to, że nie jest jeszcze ukończona praca nad konstrukcją składanego dachu. Poza tym głównym zadaniem, jakie producent postawił przed LC Convertible, jest prezentacja kierunku rozwoju marki.

Chociaż Lexus nie podał informacji na temat tego w jaki napęd wyposażony będzie LC Convertible, nie powinniśmy spodziewać się nowości. Oznacza to, że pod maską znajdą się do wyboru dwa silniki – wolnossące V8 lub hybryda korzystająca z silnika V6 o pojemności 3,5 litra.

Poniżej możecie obejrzeć film prezentujący nowego Lexusa.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij