MENU
Bugatti Chiron

Bugatti Chiron – nowa epoka

Fiat 124 Spider Abarth

Fiat 124 Spider Abarth – la dolce vita!

1 marca 2016 Great news! Autor:

Lamborghini Centenario LP 770-4 – idealny plakat dla chłopca

Dla każdego młodego fana motoryzacji, plakaty z samochodami nad łóżkiem to pierwsza namiastka obcowania z superautem. Sam pamiętam posiadanie plakatu z Lamborghini Countachem, a później Reventonem nad łóżkiem, co za każdym razem pobudzało dziecięcą wyobraźnię i chęć posiadania takiego wspaniałego samochodu.

W ten nurt idealnie wpisuje się nowe Lamborghini Centenario LP 770-4. Wygląda dokładnie tak jak powinno wyglądać Lamborghini – wulgarne, przesadzone z zewnątrz, z ogromnymi wydechami i tyłem ostrym niczym dobra maczeta.

Lamborghini-Centenario-2

Co wiemy o nowym, “plakatowym” Lamborghini? Najmocniejszy w historii marki silnik V12, osiągający 760 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna – 350 km/h. Nowatorskimi rozwiązaniami będą układ aktywnego sterowania tylnej osi, a także bardziej przyziemna rzecz która ucywilizuje to auto względem chociażby Aventadora – ekran dotykowy we wnętrzu z obsługą internetu oraz podłączeniem Apple CarPlay.

Niestety, jak na idealne plakatowe auto przystało, będzie ono produkowane w limitowanej serii. Druga zła wiadomość, podczas dzisiejszego odsłonięcia auta, Stephan Winkelmann potwierdził wyprzedanie wszystkich egzemplarzy (20 Coupe i 20 Roadsterów). Osobiście mam nadzieję że przyszłe modele Lamborghini będą wyglądem zbliżone do modelu Centenario. No może za wyjątkiem tych żółtych detali, no ale w końcu każde auto na plakacie powinno wyglądać na przesadzone. I Nowe Centenario dokładnie tak wygląda.


Lamborghini-Centenario-3 Lamborghini-Centenario-8 Lamborghini-Centenario-7 Lamborghini-Centenario-6 Lamborghini-Centenario-5 Lamborghini-Centenario-4

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij