MENU

Renault Arkana – modny, nieeuropejski

Volkswagen up! R-Line – szybki tylko z wyglądu

30 sierpnia 2018 Great news! Autor:

Łada 4×4 Vision – zapowiedź nowej Nivy!

Duża niespodzianka spotkała dziś odwiedzających targi motoryzacyjne w Moskwie. Rodzimy producent zaprezentował tam bowiem wyjątkowe auto studyjne.

Łada wkracza w XXI wiek – 4×4 Vision to jak zapowiada sam producent przedsmak tego jak będzie wyglądać następna (czyli dopiero druga!) generacja legendarnej już Nivy. Wprawne oko zauważy też zapewne wiele detali stylistycznych nawiązujących do pierwowzoru, jak choćby małe wloty powietrza na słupkach D. Surowy wygląd konceptu koresponduje jednak z nową linią stylistyczną rosyjskich aut, w szczególności rzucają się w oczy boczne przetłoczenia oraz kształt atrapy chłodnicy. Narodowym akcentem, jaki znalazł się w aucie są niewielkie aluminiowe elementy wzorem flagi Rosji znajdujące się na nadkolach. Terenowe opony zaś okalają ogromne 21-calowe felgi.

Niestety Łada zaprezentowała tylko dwie grafiki prezentujące wnętrze pojazdu. Można jednak na nich zobaczyć duży ekran systemu multimedialnego, który będzie mieć dostęp do internetu, dźwignię automatycznej skrzyni biegów oraz pokrętła świadczące o tym, że na pokładzie SUVa znalazło się miejsce dla automatycznej klimatyzacji. Miejsce klasycznych zegarów zajął zaś ekran. Miłośnikom tworzenia nastroju w aucie z pewnością spodoba się możliwość dostosowania do nastroju oświetlenia wnętrza, gdzie znalazło się miejsce tylko dla czterech foteli. Rosjanie nie podali niestety także informacji na temat jednostki napędowej pracującej pod maską samochodu.

4×4 Vision jasno pokazuje, że przyszłość Łady rysuje się w jasnych barwach, Niva zaś z twardej terenówki stanie się modnym SUVem. Minimalistyczne wnętrze zmieni się zaś w luksusowe. Produkcyjną wersję pojazdu zobaczymy zapewne w przyszłym roku. Docelowo nowy SUV łady będzie konkurować o klientów z innymi budżetowymi autami uterenowionymi jak Dacia Duster.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij