MENU

Chevrolet Blazer – z błota na salony

Citroen Berlingo Van – pracownik roku?

25 czerwca 2018 Great news! Autor:

Koenigsegg zapowiada nowy model

Chociaż do następnej edycji targów w Genewie pozostało jeszcze 9 miesięcy, wiemy już, że na jednym ze stoisk może zostać zaprezentowane jedno z najszybszych aut na świecie.

Szwedzki producent hipersamochodów zaskoczył wszystkich fachowców i fanów motoryzacji. Podczas ceremonii otwarcia nowego punktu sprzedaży w Australii zaprezentowana została nietypowa grafika. Chociaż niezorientowanym osobom może się ona wydawać mało znacząca, to obserwatorzy świata motoryzacji wypatrzyli w niej… nowy model.

Koenigsegg

Bardzo prosty szkic przedstawia tył samochodu. Chociaż mogą być to daleko idące interpretacje, to pozwolimy sobie stwierdzić, że nowy model będzie wyglądać nieco inaczej niż jego poprzednicy. Linie zarysowane są ostrzej, mniej jest obłych kształtów. Nowy Koenigsegg będzie mieć za to potężny dyfuzor i niemniejszy spojler.

Nowy model będzie najprawdopodobniej następcą modelu Agera. Wszystko wskazuje na to, że pod maską znajdzie się napęd hybrydowy. Moc? Spodziewajcie się przekroczenia granicy 1000 KM.

Zdjęcia: Koenigsegg

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij