MENU

Lexus LX w Polsce – tylko 50 egzemplarzy

Nowe Audi A1 Sportback – czy osiągnie sukces w...

21 czerwca 2018 Great news! Autor:

Jeep Renegade przeszedł facelifting

Najmniejszy model z gamy Jeepa został poddany niewielkiej modernizacji, która poza wyglądem zewnętrznym przyniosła też zmiany pod maską.

2019-jeep-renegade-euro-spec-facelift

Renegade pomimo, że zbudowany razem z Fiatem i bazujący w dużej mierze na rozwiązaniach znanych z crossovera 500X, jest autem, które terenu się nie boi. Ma to udowadniać między innymi odmiana uterenowiona Trailhawk oraz duży prześwit wynoszący w zależności od wersji nawet 21 centymetrów! Teraz Jeep będzie się także wyróżniać niezwykle charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej LED wraz z reflektorami. Nowe światła mają polepszyć widoczność w nocy aż o 50%. Poza tym Jeep dostał nowe tylne klosze lamp (same światła także wykonane są w technologii LED), nowe przednie i tylne zderzaki oraz kolory lakieru. Całości dopełnia fakt, że klienci mogą wybrać obręcze kół aż w czterech rozmiarach – od 16 do 19 cali i aż o 7 wzorach.

2019-jeep-renegade-facelift (1)

Lifting Jeepa przynosi jednak jeszcze jedną bardzo istotną zmianę – pod maską. Ze względu na wchodzące nowe normy emisji spalin oraz sposoby pomiaru Amerykanie zmuszeni zostali do zastosowania nowych jednostek napędowych. Wraz z nowym rokiem modelowym Renegade będzie mógł być wyposażony w jeden z dwóch silników benzynowych: 1.0 (120 KM) i 1.3 (150 lub 180 KM); oraz jednego z dwóch Diesli: 1.6 i 2.0 MultiJet. Wszystkie jednostki mogą współpracować ze skrzynią manualną o sześciu przełożeniach lub automatyczną dziewięciobiegową.

2019-jeep-renegade-facelift (2)

We wnętrzu “nowego” Jeepa znalazła się zmodernizowana konsola centralna z dodatkowym miejscem na smartfona, dodatkowym portem USB oraz zmienionymi uchwytami na napoje. Poza tym kokpit Renegade’a pozostał bez większych modyfikacji. Nadal klienci będą mogli wybierać pomiędzy jednym z dwóch ekranów systemu multimedialnego, który jest w pełni kompatybilny z Apple CarPlay oraz Android Auto.

2019-jeep-renegade-facelift (10)

Do salonów w Europie zmodernizowany Renegade trafi już we wrześniu, pozostałe rynki muszą poczekać do końca roku.


2019-jeep-renegade-facelift (4) 2019-jeep-renegade-facelift (5) 2019-jeep-renegade-facelift (7) 2019-jeep-renegade-facelift (8) 2019-jeep-renegade-facelift (9) 2019-jeep-renegade-facelift

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij