MENU

Tesla Model Y – premiera już 14 marca

Fiat 500 będzie tylko elektryczny

14 marca 2019 Great news! Autor:

James Bond pojedzie samochodem elektrycznym

Czasy się zmieniają a wraz z nimi najbardziej znany z agentów specjalnych. 007 w następnym filmie będzie jeździć samochodem elektrycznym!

Wszystkich fanów serii filmów o Jamesie Bondzie jednak na samym początku musimy uspokoić – 007 nadal będzie poruszać się Astonem Martinem. Wszystkich fanów motoryzacji musimy zmartwić – tak, to nie żart. Aston będzie elektryczny.

James Bond nie będzie jednak musiał martwić się o to, że pod maską nie pracuje potężne V12. Model Rapide E będzie napędzany dwoma silnikami o łącznej mocy 602 koni mechanicznych generującymi przy tym aż 950 Nm momentu obrotowego. Pozwoli to na sprint do „setki” w niecałe 4 sekundy. 007 nie musi się też martwić o zasięg, baterie o pojemności 65 kWh powinny wystarczyć do przejechania około 320 kilometrów.

Rapide E będzie pierwszym w historii marki modelem elektrycznym. Ma wejść do limitowanej produkcji już pod koniec tego roku. Debiut na srebrnym ekranie zapowiedziany jest na 8 kwietnia 2020 roku.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij