MENU

Znamy ceny Opla Zafira Life

Mercedes-Benz GLB – powrót do korzeni

10 czerwca 2019 Great news! Autor:

Jaguar XJ schodzi ze sceny

Świat motoryzacji żegna czwartą generację legendarnego Jaguara. Jednocześnie jest to koniec pewnego rozdziału w historii marki.

Jak wynika z doniesień zagranicznych portali o tematyce motoryzacyjnej, już na początku przyszłego miesiąca zakończona zostanie produkcja obecnej generacji Jaguara XJ. Limuzyna jest na rynku od dekady, w tym czasie na rynku pojawiły się liczne specjalne wersje auta, w tym między innymi zaprezentowana w 2010 roku opancerzona – Sentinel. W czasie swojej rynkowej kariery XJ przeszedł w sumie dwa faceliftingi, w 2013 oraz 2015 roku.

Następca modelu XJ ma się pojawić na rynku już w przyszłym roku. Będzie on wyposażony w napęd elektryczny. Oznacza to koniec pewnej ery w historii brytyjskiej limuzyny. Przypomnijmy, że obecna generacja była oferowana z silnikami V8 oraz V6.

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij