MENU

Rolls-Royce Cullinan w oku National Geographic

Nowy Ford Focus zaprezentowany!

9 kwietnia 2018 Great news! Autor:

Jaguar podał ceny modelu I-Pace

Polski importer samochodów z dużym kotem na masce podał cennik pierwszego w swojej historii modelu elektrycznego.

Jaguar I-Pace może się pochwalić niebanalnymi osiągami i niezłym zasięgiem. Samochód napędzają dwa silniki elektryczne, które generują łączną moc 400 KM. Dzięki napędowi na wszystkie koła oraz momentowi obrotowemu dochodzącemu do blisko 700 Nm, auto przyspiesza do „setki” w zaledwie 4,8 sekundy. Zgodnie z nowym standardem pomiaru zużycia paliwa i energii WLTP, Jaguar może się pochwalić zasięgiem 480 kilometrów. Teoretycznie użytkownik korzystając z szybkiej ładowarki w około 40 minut osiągnie poziom naładowania baterii wynoszący 80%. Co jednak ciekawe, dzięki szybkiej ładowarce zasięg 100 kilometrów osiągany jest już w 15 minut.

2018-jaguar-i-pace-2

Samochód do Polski trafi jeszcze przed wakacjami. Do wyboru klienci będą mieć aż cztery wersje wyposażenia, z czego ostatnia i jednocześnie najwyższa First Edition jest edycją specjalną. Szczegółowy cennik modelu przedstawia się następująco:

– EV400 AWD S – 354 900 zł,
– EV400 AWD SE – 389 900 zł,
– EV400 AWD HSE – 419 900 zł,
– EV400 AWD First Edition – 469 900 zł.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij