MENU

Kia Rio GT Line – make up

Nowy Mercedes klasy A już za tydzień!

25 stycznia 2018 Great news! Autor:

Hyundai zapowiada nowe Santa Fe

Kolejny producent zapowiada nowy model, który swoją premierę będzie mieć podczas nadchodzących coraz większymi krokami targów w Genewie.

Hyundai Santa Fe to największy SUV w gamie modelowej marki. Samochód doczeka się w tym roku premiery nowej generacji, nie będzie to tylko facelifting czy drobna modernizacja. Co prawda na opublikowanym w mediach zdjęciu widać zaledwie zarys sylwetki SUVa, jednak już wiadomo czego możemy spodziewać. Santa Fe upodobni się do mniejszego brata (czy też siostry) – modelu Kona. Z przodu znajdą się zatem wąskie lampy LED do jazdy w dzień oraz duże reflektory do jazdy po zmroku poniżej.

Koreańczycy zapowiedzieli także, że Santa Fe będzie wyposażone w system, który będzie ostrzegać kierowcę w razie, gdyby pasażerowie znajdujący się z tyłu chcieli otworzyć drzwi w czasie jazdy lub gdy otwarcie przez nich drzwi wiązałoby się z jakimś niebezpieczeństwem. Hyundai zapowiedział także, że systemy wspomagające kierowcę podczas manewrów cofania będą zmodernizowane tak, aby poziom bezpieczeństwa w nowym SUVie stał na jeszcze wyższym poziomie.

Hyundai Santa Fe nowej generacji to kolejna premiera, o której wspominamy w drodze do marcowych targów w Genewie.

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij