MENU
BMW M2 Coupe

BMW M2 ujrzało światło dzienne

BMW M4 Competition Package

Nowy Competition Package dla BMW M3 i M4

14 stycznia 2016 Great news! Autor:

Hyundai Santa Cruz trafi do produkcji!

Zaprezentowany podczas zeszłorocznych targów w Detroit koncepcyjny crossover trafi do produkcji – to już pewne, a kiedy?

Dyrektor amerykańskiego oodziału marki Hyundai w wywiadzie dla australijskich mediów powiedział, że pytaniem, które należy teraz postawić nie jest to czy auto w ogóle wejdzie do prodkucji, ale kiedy się to stanie. A może stać się całkiem niedługo, bowiem Hyundai czeka tylko na odpowiedni moment, aby ogłosić wprowadzenie auta do produkcji. Wiadomo także, że Santa Cruz nie będzie tylko autem oferowanym na rynku amerykańskim, ale trafi także do innych państw. Nie jest natomiast jasna sprawa tego, czy auto będzie oferowane z kierownicą po prawej stronie.

  hyundai-santacruz-03

Santa Cruz będzie dzielić platformę z dobrze już znanym modelem Tucson. Zresztą łatwo dostrzec pewne akcenty stylistyczne łączące oba auta. Miejmy nadzieję, że stylistyka modelu koncepcyjnego zostanie tylko lekko ugrzeczniona, co nie zmiania faktu, że będzie to jeden z niewielu w historii crossoverów z otwartą przestrzenią ładunkową.


hyundai-santacruz-01 hyundai-santacruz-02

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij