MENU

Ford będzie elektryfikować wszystkie modele

Ford prezentuje odświeżone Mondeo

18 stycznia 2019 Great news! Autor:

Hyundai Ioniq przeszedł facelifting

To jedna z pierwszych zapowiedzi tego, co zaprezentowane będzie podczas targów w Genewie.

Hyundai Ioniq jest na rynku od niespełna trzech lat, a producent już zdecydował o tym, że musi on przejść kurację odmładzającą. Koreańczyk dostał przemodelowany przedni pas – najbardziej w oczy rzuca się tu grill oraz ogromne logo.

Więcej zmian zaszło we wnętrzu, Ioniq ma teraz nowy panel klimatyzacji połączony z nowym ekranem systemu multimedialnego, opcjonalnie o rozmiarze aż 10,25 cali. Hyundai wyposaży standardowo zmodernizowany model w asystenta hamowania awaryjnego, asystenta utrzymania pasa ruchu oraz system ostrzegający kierowcę, gdy ten nie będzie wystarczająco patrzeć na drogę. Nowością jest system automatycznie przełączający tryb działania napędu na czysto elektryczny, gdy auto wjedzie do „zielonej” strefy.

Na razie Koreańczycy nie przekazali więcej informacji ani zdjęć auta – na to przyjdzie nam poczekać do marca.

Tagi: , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij