MENU

Mitsubishi Xpander – siedmioraczek

Ferrari Portofino

Ferrari Portofino – Goodbye, California

24 sierpnia 2017 Great news! Autor:

Honda Jazz Sport – rozdwojenie jaźni

Japoński producent zaprezentował odmłodzoną wersję modelu Jazz oraz zapowiedział nową wersję wyposażenia o nazwie “Sport”.

Honda Jazz przeszła niewielki facelifting. Zmiany są bardzo kosmetyczne, ograniczają się do minimalnie przemodelowanych zderzaków, atrapy chłodnicy oraz świateł do jazdy dziennej wykonanych w technologii LED. Klienci będą także mogli zamówić auto pomalowane nowym niebieskim lakierem. Jazz ma teraz bardziej przypominać kompaktowego Civica i trzeba przyznać, że coś w tym jest – mniejszy model faktycznie upodobnił się do większego brata. Co ciekawe Honda poszła też krok dalej i dodała nową wersję wyposażenia, która swoim wyglądem na przypominać także Civica, lecz w hardkorowej wersji Type-R.

2018-honda-jazz-04

Jak to osiągnięto? Oczywiście przez zabiegi stylistyczne (choć nie tylko). Na dole przedniego zderzaka znalazła się mała lotka, pod tylnym zderzakiem natomiast znalazł się… mały dyfuzor. Dodatkiem są 16-calowe dedykowane dla wersji wyposażenia aluminiowe obręcze kół oraz spoiler na tylnej klapie bagażnika. Akcentem stylistycznym jest także wykończenie niektórych części auta w kolorze czerwonym. We wnętrzu wersja Sport wyróżnia się dedykowaną tapicerką ze specjalnymi przeszyciami, obitą skórą kierownicą oraz innym drążkiem skrzyni biegów.

2018-honda-jazz-07 2018-honda-jazz-08

Wersja Sport będzie jedyną dostępną z silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 litra i mocy niecałych 130 koni mechanicznych. Choć Honda nie podała do informacji szczegółowych danych technicznych nowej odmiany Jazza możemy spodziewać się przyspieszenia od zera do “setki” w okolicach 9 sekund.

Honda Jazz Sport zadebiutuje w Europie podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie.


2018-honda-jazz-02 2018-honda-jazz-03
2018-honda-jazz-05 2018-honda-jazz-06

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij