MENU

Plebiscyt AutoBest 2018 rozstrzygnięty

MINI Cooper JCW na nowy rok modelowy

19 grudnia 2018 Great news! Autor:

Honda CR-V Hybrid – znamy polskie ceny

Czy hybrydowa odmiana japońskiego SUVa zdobędzie popularność na rynku? Wszystko zależy od tego, jak jej cennik przyjmą klienci.

Honda zaprezentowała hybrydową odmianę modelu CR-V w tym roku podczas jesiennych targów w Paryżu. Była to jedna z wielu ekologicznych premier, jednocześnie jeden z bardzo wielu debiutów samochodów z segmentu SUVów i crossoverów.

CR-V Hybrid napędzana jest jednostką spalinową o pojemności 2 litrów, która – w zależności od wersji – wspomagana jest jednym lub dwoma silnikami elektrycznymi. W pierwszym wariancie moc trafia tylko na przednie koła, w drugim na wszystkie cztery. Warto jednak wspomnieć, że odmiana z napędem na obie osie nie ma tradycyjnego przeniesienia napędu, moc na tylne koła trafia za pomocą drugiego silnika elektrycznego, który nie ma fizycznego połączenia z jednostką spalinową.

Honda obiecuje, że zgodnie ze starą normą pomiaru zużycia paliwa i emisji zanieczyszczeń NEDC hybrydowy SUV ma zużywać średnio 5,3 litra paliwa na 100 kilometrów w odmianie przednionapędowej oraz 5,5 litra w odmianie z napędem na obie osie.

Poniżej znajdziecie szczegółowy polski cennik Hondy CR-V Hybrid:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij