MENU

Renault Twingo wycofane z Polski

Hyundai Ioniq przeszedł facelifting

17 stycznia 2019 Great news! Autor:

Ford będzie elektryfikować wszystkie modele

Europejski oddział marki Ford ogłosił swoje plany na najbliższe lata; pozycja marki ma rosnąć z roku na rok.

Plany Forda opisalibyśmy jako ambitne jeszcze kilka lat temu, ale trzeba przyznać, że obecnie, kiedy większość producentów ma już w ofercie auta hybrydowe i elektryczne, decyzja Forda była kwestią czasu. Marka będzie elektryfikować wszystkie swoje modele, które zostaną zaprezentowane po ostatniej premierze nowego Focusa. Oznacza to, że każde debiutujące auto oraz wszystkie te, które przejdą modernizację, będą dostępne w opcji hybrydowej, w tym plug-in oraz mild-hybrid i czysto elektrycznej. Co w pierwszej kolejności? Najbardziej wyczekiwaną premierą jest crossover stylizowany wzorem Mustanga. Auto ma być dostępne w wersji czysto elektrycznej.

Poza tym Ford zapowiada ścisłą współpracę z Volkswagenem w zakresie konstrukcji samochodów dostawczych. Oznacza to, że przyszłe generacje Transportera będą ściśle powiązane z Transitem. Chodzą także głosy, że produkcja przyszłego Transita Couriera opartego na Volkswagenie Caddym może mieć miejsce w Polsce.

Tagi: , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij