MENU

Nowy Aston Martin V8 Vantage – standardowo z manualem!

Łada Kalina NFR – rosyjska sprinterka

3 kwietnia 2016 Great news! Autor:

Fiat Fiorino przeszedł lifting po 9 latach!

9 lat to w branży motoryzacyjnej naprawdę spory kawałek czasu, jednak Fiat przez tyle lat bez zmian produkował dostawcze Fiorino. Teraz przyszedł czas na małą kurację odmładzającą!

Fiat wprowadził Fiorino na rynek w połowie 2007 roku, jednak jeśli myślicie, że po tylu latach lifting będzie duży to jesteście w błędzie. Zmiany wizualne dotknęły tylko przednią część pojazdu i w zasadzie dostrzeże je tylko wprawne oko. Nowe są tylko minimalnie inaczej zaprojektowany zderzak oraz przednie światła. We wnętrzu znajdziemy natomiast nowe koło kierownicy oraz drążek skrzyni biegów, jednak tutaj najważniejszy zdaje się być całkowicie nowy w tym aucie 5-calowy ekran systemu multimediów.

2016-fiat-fiorino-van-02

Największą wagę Fiat przywiązał podczas liftingu do silników. Wszystkie spełniają teraz normę emisji spalin Euro 6. Diesel 1.3 MultiJet II ma średnio spalać 3,8 litra ropy na 100 kilometrów i będzie występować w wersjach o mocach 80 oraz 95 koni mechanicznych. Dostępna będzie także wersja benzynowa, wolnossąca o pojemności 1.4, rozwijająca moc 77 koni mechanicznych.

Nowe Fiorino będzie można zamawiać już od połowy kwietnia.

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij