MENU

Kia XCeed – dmuchaniec

Audi S8 – imponujące i mocne

1 lipca 2019 Great news! Autor:

Fiat Ducato Electric – odpowiedź na potrzeby rynku

Swoją premierę miała elektryczna odmiana jednego z najpopularniejszych dostawczaków w Europie.

W pełni elektryczna odmiana Ducato jest, zdaniem oddziału Fiat Proffesional, odpowiedzią na zapotrzebowania rynku transportu towarów. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez FCA, obecnie już nawet 25% dostaw użytkowników pojazdów wyprodukowanych przez koncern może być wykonywana przez pojazdy o napędzie bezemisyjnym.

Ducato Electric będzie dostępne we wszystkich wariantach nadwozia, baterie nie ograniczą przestrzeni ładunkowej (ta wynosi – w zależności od wariantu – od 10 do 17 m3). Maksymalna ładowność to aż 1950 kilogramów.

Elektryczna odmiana Ducato będzie dostępna w różnych odmianach pod kątem pojemności baterii. Efektem takiego stanu rzeczy będzie zasięg wahający się od 220 do 360 kilometrów. Jest to jednak wartość podana zgodnie ze starym standardem pomiaru NEDC. Ducato będzie mieć moc 90 kW, moment obrotowy wyniesie zaś 280 Nm. Prędkość maksymalna została ograniczona do 100 km/h.

Bezemisyjny dostawczak trafi do salonów Fiat Proffesional już na początku 2020 roku.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij