MENU
Aston Martin AM-RB 001

Aston Martin AM-RB 001 – wyścigowa tożsamość

Mercedes CLS Final Edition – po raz ostatni

5 lipca 2016 Great news! Autor:

Ferrari LaFerrari bez dachu stało się faktem

Włoski producent superaut zaprezentował oficjalne zdjęcia otwartej wersji swojego hiperauta – jest na co popatrzeć.

Nie liczcie na wiele informacji, poza szczątkowymi faktami Ferrari nie ujawniło szczegółów. LaFerrari w wersji otwartej będzie najprawdopodobniej nazwane Spider (jak większość otwartych modeli marki), jednak prawdopodobna jest także nazwa Aperta. Tak naprawdę imienia dla auta dowiemy się w październiku podczas targów w Paryżu, gdzie auto zostanie oficjalnie zaprezentowane publiczności. Klienci? Już dawno zamówili swoją sztukę. Ferrari LaFerrari bez dachu zostanie wyprodukowane w limitowanej ilości egzemplarzy, które zostały już wyprzedane.

Specyfikacja techniczna zapewne nie będzie róznić się od tej w wersji coupe. Producent zapewnia, że dzięki specjalnym modyfikacjom nadwozie nie straciło swojej sztywności a zmieniona aerodynamika ma dawać równie skuteczne efekty, co w odmianie zamkniętej. Pod maską znajdziemy wolnossące V12, które wraz z silnikiem elektrycznym na tylną oś będzie przekazywać moc 950 koni mechanicznych. Do setki? Najprawdopodobniej nadal poniżej 3 sekund.


2017-ferrari-laferrari-spider-02 2017-ferrari-laferrari-spider-03

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij