MENU

Renault Sandero RS Racing Spirit – stara szkoła

Renault Trafic SpaceClass – prezesovan

15 maja 2017 Great news! Autor:

DS 7 Crossback prezydencką limuzyną

Podczas zaprzysiężenia nowego Prezydenta Francji swoją nietypową premierę miał nowy SUV marki DS.

Francja ma nową głowę państwa. Został nim 39-letni Emmanuel Macron. Wraz z nastaniem nowego Prezydenta, administracja państwowa ma także nową prezydencką limuzynę. Jak to bywało w ostatnich latach także i teraz wybór padł na rodzimy produkt – nowego SUVa koncernu PSA, DS 7 Crossback. Model był zaprezentowany światu zaledwie dwa miesiące temu podczas targów w Genewie, zatem przejazd ulicami Paryża był dla DSa drogową premierą.

ds-7-crossback-03 ds-7-crossback-04

Specjalny samochód wymaga specjalnego wyposażenia. Dlatego właśnie SUV został odpowiednio naznaczony emblematami z motywem flagi Francji. Poza tym został on luksusowo wykończony w środku, ma rozsuwany dach oraz specjalne uchwyty na proporczyki Republiki. Samochód stoi na 20-calowych felgach. Co prawda DS nie podał żadnej oficjalnej informacji na temat tego jaki silnik pracuje pod maską prezydenckiego DSa, ani też jakie jeszcze wyposażenie znajduje się na pokładzie, jednak zdradził, że wszystkie systemy znajdą się także w opcjach wersji produkcyjnej. Oznacza to, że klienci będą mogli korzystać z systemu jazdy półautonomicznej i inteligentnego zawieszenia skanującego za pomocą specjalnych kamer drogę i przygotowującego się do wytłumienia nierówności.

ds-7-crossback-01

Nie jest to pierwsze auto z segmentu PSA, które służy jako prezydencka limuzyna, Citroeny już kilkukrotnie były wykorzystywane przez głowę Republiki. Poczuć jak Emmanuel Macron będziemy mogli się dopiero w styczniu 2018, wtedy bowiem DS 7 Crossback ma wejść do salonów. Więcej o nowym DS 7 Crossback dowiecie się TUTAJ.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij