MENU

Toyota 86 Shooting Brake – złamane serce

BMW M140i & M240i – korzystna korekta

10 maja 2016 Great news! Autor:

DS 3 Givenchy Le MakeUp – zna kobiety

Ponad połowa kupujących DS 3 to kobiety, producent zdaje się więc dostrzegać ich potrzeby i przygotował specjalną edycję limitowaną swojego najmniejszego modelu dedykowaną… zgadliście – właśnie płci pięknej.

Jednak zacznijmy od spraw technicznych. DS 3 Givenchy będzie bazować na obu wersjach modelu – zamkniętej oraz tej z otwieranym dachem. Pod maską pracuje bardzo dobrze znana jednostka trzycylindrowa o mocy 110 koni mechanicznych. Moc przekazywana jest na koła za pomocą standardowej skrzyni manualnej, jednak za dopłatą dostępna będzie także skrzynia automatyczna o sześciu przełożeniach.

Z zewnątrz wersję Givenchy będzie można rozpoznać po białym, perłowym lakierze z kontrastującymi wstawkami w kolorze fioletowym. Charakterystyczne będą także 17-calowe felgi oraz automatyczne światła LED. Panie z pewnością docenią także czujniki parkowania oraz system wspomagający ruszanie “pod górkę”.

2016-ds3-givenchy-03

Przejdźmy jednak do sedna. To czym wersja Givenchy będzie wyróżniać się od standardowego DS 3 to wnętrze. Konkretniej rzecz ujmując – podłokietnik. Producent trafnie zaobserwował, że znajdujący się w nim schowek jest często skrytką na akcesoria do makijażu. W specjalnym zestawie od firmy Givenchy jaki znalazł się na pokładzie DS 3 panie więc znajdą między innymi szminkę, puder, mascarę oraz lakier do paznokci.

2016-ds3-givenchy-09 2016-ds3-givenchy-10

Drogie czytelniczki mamy jednak złą wiadomość – DS 3 Givenchy Le MakeUp dostępne będzie tylko na rynku brytyjskim i zostanie wyprodukowane w zaledwie 500 egzemplarzach. Jednak coś czuję, że jeśli dalej modele francuskiego producenta będą cieszyć się wśród płci pięknej takim zainteresowaniem – podobnych edycji specjalnych może być więcej. A kto wie, może doczekamy się tego, że tego typu podłokietniki z zestawem do makijażu znajdą się w wyposażeniu opcjonalnym?

P.S. Nie wiemy jak nazywa się modelka…


2016-ds3-givenchy-02 2016-ds3-givenchy-04
2016-ds3-givenchy-05 2016-ds3-givenchy-06
2016-ds3-givenchy-07 2016-ds3-givenchy-08

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij