MENU

Ford Fiesta ST 5d – praktyczniej

Elektryczny prototyp Volkswagena – Golf przyszłości?

27 września 2016 Great news! Autor:

Dacia Sandero i Logan przeszły facelifting

“Great news!” – ciśnie się na usta wszystkich petrolheadów. Oto bowiem światło ujrzały zmodernizowane modele rumuńskiej Dacii.

Lifting jaki został zaserwowany Loganowi oraz Sandero dotyczy wszystkich odmian małej Dacii, oznacza to, że modernizację przeszła zarówno wersja MCV (kombi), jak i nosząca cechy crossovera Sandero Stepway. Zmianom uległy przede wszystkim przednie pasy aut. Dacie mają teraz nowe atrapy chłodnicy, które nawiązują stylem trochę do modelu Duster. Nowe są także reflektory, które będą wyposażone w światła LED służące do jazdy w ciągu dnia. Nowy wzór zderzaka zaowocował innymi światłami przeciwmgłowymi. Zmiany są kosmetyczne, nie wnoszą co prawda nowej jakości, ale są zauważalne. Na razie producent ujawnił tylko grafikę z widocznymi przodami aut, ale poinformował jednocześnie, że tylne lampy także zostały zaprojektowane na nowo.

Nową jakość mamy natomiast zobaczyć we wnętrzu. Jak obiecuje Dacia, materiały zostały zmienione na lepsze jakościowo, inżynierowie natomiast na nowo zajęli się kwestią ergonomii oraz zagospodarowaniem kokpitu. Plotki głoszą, że pod maską zmodernizowanych modeli ma znaleźć się nowa benzynowa jednostka o mocy 125 koni mechanicznych rozwiniętych z silnika o pojemności 1,2 litra wspomaganego turbosprężarką.

Efekty pracy rumuńsko-francuskiej załogi poznamy już 29 września podczas premiery nowych Dacii podczas targów w Paryżu.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij