MENU

Aston Martin DB11 AMR – droga na szczyt

Lamborghini papieża sprzedane

12 maja 2018 Great news! Autor:

Dacia Duster najpopularniejszym autem w Polsce

To było do przewidzenia – budżetowy SUV rumuńskiej marki stał się prawdziwym hitem sprzedaży, wygrywając zestawienie najczęściej kupowanych modeli w kwietniu.

Jak wynika z opublikowanych przez IBRM SAMAR zestawień Dacia Duster była w kwietniu bieżącego roku najczęściej rejestrowanym nowym samochodem w Polsce przez osoby prywatne. Dane pochodzą z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Duster “zamknął” miesiąc z wynikiem 487 zarejestrowanych egzemplarzy wyprzedzając drugą w zestawieniu Toyotę Yaris o 41 sztuk. Podium uzupełniła Skoda Fabia, którą zarejestrowało 402 prywatnych klientów salonów czeskiej marki.

Dacia-Duster-03

W pierwszej dziesiątce zameldowały się jeszcze Opel Astra, Fiat Tipo, Toyota Auris, Skoda Octavia, Hyundai Tucson, Suzuki Vitara i Kia Sportage. Druga najchętniej kupowana Dacia – model Sandero – zameldował się na 15-tym miejscu z wynikiem 210 zarejestrowanych egzemplarzy. Trzydziestkę zamknęła natomiast Toyota RAV4 z wynikiem 111 egzemplarzy.

Dacia-Duster-02

Dacia Duster dostępna jest w cenie od 39 900 zł, co czyni z niej najtańszego nowego SUVa w Polsce. Ogromne zainteresowanie jakim cieszy się rumuńskie auto sprawiło, że decydując się teraz na jego zakup trzeba liczyć się z czasem oczekiwania na odbiór około 7-8 miesięcy. Popytu nie zmniejszyło nawet wycofanie z oferty jedynego benzynowego silnika turbodoładowanego 1.2 TCe o mocy 125 koni mechanicznych ani minimalna podwyżka cen dla silników benzynowych 1.6 SCe i najwyższej wersji wyposażenia Prestige.

Pełne zestawienie możecie znaleźć klikając TUTAJ.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij