MENU

Bentley Continental 24 – wyścig lordów

Skoda ujawnia plany, Citigo bez następcy!

6 czerwca 2017 Great news! Autor:

Czy tak wygląda nowe BMW serii 8?

Też nie możecie się doczekać nowego BMW serii 8? Nie musicie czekać do jutra – do internetu wyciekły przedpremierowe wizualizacje nowego modelu.

bmw-8series-concept-more-leaks-2

26 maja, słynny konkurs elegancji we włoskiej Villa D’Este – ta data już dawno była zaznaczona na czerwono przez fanów BMW. Bawarczycy zawsze przywożą tam jakiś specjalny prototyp – w ostatnich latach były to projekty oddające hołd słynnym modelom 3.0 CSL czy 2002 turbo. Tym razem pora na coś, co ma trafić do seryjnej produkcji. Powraca seria 8!

bmw-8series-concept-more-leaks-5

Oczywiście auto, które zadebiutuje we Włoszech nie będzie modelem produkcyjnym. To wciąż artystyczna wizja, która jednak koniec końców przekształci się w auto drogowe, które na ulice ma wyjechać już w przyszłym roku. Plotek o aucie było sporo, ale jeśli te fotografie są zgodne z prawdą, to zapowiada się, że możemy odetchnąć z ulgą. Nowa “ósemka” wygląda fenomenalnie!

bmw-8series-concept-more-leaks-4

To będzie gran turismo z krwi i kości. Przy nowej serii 8 nawet BMW 6 wygląda dość kompromisowo. Z przodu mamy gigantyczny, uderzający grill charakterystyczny dla marki, składający się z dwóch “nerek”. Linia boczna zaś to oczywiste skojarzenie z prawdziwymi motoryzacyjnymi pięknościami – “ósemkę” spokojnie można by ustawić w jednym rzędzie chociażby z Astonem Martinem Vanquishem. Tył zaś przypominać może nieco design w stylu hybrydowego i8, ale nowe BMW zdaje się kipieć elegancją.

bmw-8series-concept-more-leaks-6

Jak będzie w rzeczywistości? Na wiele pytań odpowiedzieć będziemy mogli już w ten weekend. Nie możemy się doczekać!


e66e6bdaf3d7d4cf7bf9a8ebb2c3a6b1 c00d1de9d0736ec0a4b95725bfb61e31 bmw-8series-concept-more-leaks-3 bmw-8series-concept-more-leaks-1

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij