MENU

McLaren stworzy wyjątkowego roadstera

Drako GTE – tego jeszcze nie było

17 sierpnia 2019 Great news! Autor:

Co Opel pokaże we Frankfurcie?

Targi w Niemczech to ważne wydarzenie dla Europejskich producentów, w szczególności tych z Niemiec. Wiemy już co pokaże na nich Opel!

Chociaż złośliwi mówią, że Opel to już samochody francuskie, to marka nadal kojarzona jest z Niemcami. Dlatego dla producenta niezwykle ważną imprezą będą zaczynające się w przyszłym miesiącu targi we Frankfurcie. Chociaż wszystkie pojazdy, które zostaną zaprezentowane widzieliśmy już na zdjęciach, to po raz pierwszy będziemy mieli okazję zobaczyć je na żywo!

Najważniejszą premierą zdecydowanie będzie nowa generacja Corsy. Ważniejszy będzie jednak fakt, że miejski samochód będzie dostępny w odmianie czysto elektrycznej nazwanej Corsa-e. To właśnie elektryczny maluch może się okazać w dłuższej perspektywie przełomowy dla Opla w obecnych czasach.

Drugą ważną premierą będzie hybrydowy crossover Grandland X Hybrid4 (na zdjęciu wersja przeznaczona na rynek Brytyjski pod marką Vauxhall). Samochód będzie mógł poruszać się także w trybie czysto elektrycznym a dzięki zastosowaniu silników elektrycznych na tylnej osi, będzie napędzany na wszystkie cztery koła. Połączenie silnika 1.6 z motorami elektrycznymi da moc systemową układu bliską granicy 300 koni mechanicznych, przyspieszenie do “setki” będzie natomiast zajmować czas zaledwie 6,1 sekundy.

Ostatnią premierą będzie Astra po liftingu. Chociaż samochód teoretycznie jest najmniej ciekawą z premier Opla, to producent zapowiedział coś specjalnego. Będzie to najbardziej ekologiczna spośród benzynowych Astr w historii modelu. Chociaż Niemcy nie zapowiedzieli jaki motor będzie krył się pod maską kompaktowego samochodu, to możemy spodziewać się tam jednego z benzynowych silników turbodoładowanych konstrukcji PSA.

Targi we Frankfurcie startują już 12 września, o kolejnych premierach będziemy informować Was na bieżąco.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij