MENU

Mercedes-Benz klasy E (W213) – twoja twarz brzmi znajomo

Volvo V90 na pierwszych zdjęciach

5 stycznia 2016 Great news! Autor:

Citroen C6 powraca… w Chinach

Citroën postanawia wskrzesić swój flagowy model C6!

W okolicach listopada zeszłego roku ukończony został pierwszy prototyp, bazujący na platformie EMP2 (coś jak platforma MQB w grupie Volkswagena). Auto będzie niestety krótsze od pokazanego Metropolis Concept, lecz jego stylistyka ma mocno nawiązywać do tego niesamowitego konceptu. Pod maską? Silniki benzynowe 1.8 i 2.0, naturalnie turbodoładowane. W planach będzie również wersja hybrydowa.

Premiera auta ma się odbyć w trzecim kwartale 2016 roku. Niestety, będzie ono oferowane tylko na rynku chińskim… Na szczęście, na bazie tegoż Citroena C6 powstanie też model DS9, który będzie oferowany na rynku Europejskim.

Czy tym razem marka DS Automobiles posłucha naszych próśb i stworzy prawdziwie luksusową limuzynę, która tak jak DS19 w latach 50, będzie symbolem splendoru i dobrego smaku? Nie możemy się tego doczekać.

Tagi: , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij