MENU

Nissan Titan Single Cab – no i to jest...

Volkswagen Crafter – dla każdego

27 lipca 2016 Great news! Autor:

Bugatti zdradza plany na najbliższe lata

Szef marketingu ekskluzywnej marki zdradził plany producenta na najbliższe dwa lata, a w nich… brak rewolucji.

Głównym planem Bugatti na najbliższe lata jest co jasne produkowanie kolejnych egzemplarzy Chirona. Producent skupia się teraz na tym, aby do klientów trafiło w sumie 500 egzemplarzy hiperauta. Z tym wiąże się także praca nad stworzeniem specjalnych edycji Chirona, które wyróżniać się będą specjalnym opcjonalnym wyposażeniem oraz innym wyglądem (konfiguracja kolorystyczna). Jest to związane z faktem, że przeciętny kupiec Bugatti jest skłonny do już podstawowej astronomicznej ceny dołożyć kolejne setki tysięcy euro.

2016-bugatti-chiron-01

Stefan Brungs w rozmowie z portalem Autocar zdradził także, że Bugatti nie planuje otwartej wersji Chirona, niezależnie czy myślimy tutaj o odmianie targa, czy roadster. Nie wspomniał natomiast o niedawnych pogłoskach, jakoby Bugatti miało znów rozważać wprowadzenie na rynek modelu Galiber – hiperekskluzywnej limuzyny.

2016-bugatti-chiron-02

Bugatti ma natomiast już w 2018r. podjąć oficjalną próbę pobicia rekordu prędkości auta produkcyjnego modelem Chiron. Próba najprawdopodobniej odbędzie się na należącym do Volkswagena torze Ehra-Lessien, gdzie znajduje się słynna długa prosta, na której do prędkości maksymalnej Veyrona rozpędził jeden z prowadzących Top Gear – James May.

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij