MENU

Renault ZOE Star Wars Edition – moc będzie z...

Morgan EV3 – Elektryczna stylówa

18 grudnia 2017 Great news! Autor:

Brabus Fortwo Sunseeker – żeglarz

Co szalonego może być w Smarcie Fortwo inspirowanym jachtami? Cena na pułapie nowego Mercedesa AMG.

Firma Brabus od lat zajmuje się tuningiem m.in. aut marki Smart. Niemiecki tuner nie tylko skupia się na wizualnych aspektach, ale także usprawnia auta pod kątem technicznym oraz wyposaża je w nowe elementy, także we wnętrzu. Tym razem model Fortwo został poddany także zabiegom upiększającym przez firmę Sunseeker, która zajmuje się produkcją luksusowych jachtów.

brabus-smart-fortwo-sunseeker-06 brabus-smart-fortwo-sunseeker-07

Dzięki współpracy Brabusa i producenta jachtów powstał Smart o niebagatelnym wyglądzie i cenie. Tuner wzmocnił silnik malutkiego auta, który teraz generuje 125 KM i ponad 200 Nm momentu obrotowego. Zmianie uległ także układ wydechowy, a miejsce małych kół zajęły ogromne 18-calowe felgi. Kolor lakieru nawiązuje natomiast do odcienia wody, który panuje w głębiach oceanu. Poza tym na słupku B znalazły się motywy marynistyczne.

Te same inspiracje znajdziemy także w środku. Poza tym wnętrze jest obite skórą oraz wykończone aluminium i włóknem węglowym. Miejsce standardowych dywaników w kabinie i bagażniku zajęły natomiast specjalnie dedykowane do tej wersji wykładziny ze wzorem odzwierciedlającym deski na pokładzie jachtu.

brabus-smart-fortwo-sunseeker-10 brabus-smart-fortwo-sunseeker-11

Na niemieckim rynku samochód będzie kosztować 61 000 Euro. Oznacza to, że cenowo znajduje się na niemalże tym samym pułapie co Mercedes C43 AMG. Pomimo to Brabus oczekuje, że zainteresowanie samochodem będzie duże. Fortwo Sunseeker jest dostępny do kupienia w siedzibie firmy w Dusseldorfie oraz 46 punktach sprzedaży firmy Sunseeker. Produkcja limitowana jest do tylko 10 egzemplarzy.


brabus-smart-fortwo-sunseeker-01 brabus-smart-fortwo-sunseeker-04
brabus-smart-fortwo-sunseeker-02 brabus-smart-fortwo-sunseeker-05
brabus-smart-fortwo-sunseeker-08 brabus-smart-fortwo-sunseeker-09

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij