MENU

Audi A6 – festiwal technologii

Jaguar I-Pace – elektryczny Brytyjczyk

2 marca 2018 Great news! Autor:

Brabus 800 – do trzech sekund sztuka

Niemiecki tuner przygotował niesamowicie mocną wersję limuzyny Mercedesa, która może się pochwalić rewelacyjnymi osiągami.

Brabus wziął na warsztat naprawdę mocne auto i uczynił je… mocniejszym. Jest ono zdecydowanie skierowane do klientów, którzy uznali, że dotychczasowe 600 KM jakimi dysponował Mercedes-AMG E63 S to za mało. Po przeróbkach Brabusa limuzyna może się pochwalić mocą 789 KM i momentem obrotowym na poziomie 1000 Nm. Sprint do „setki” niemałemu autu zajmie zaledwie 3 sekundy (0,4 sekundy szybciej niż odmiana standardowa!) a prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 300 km/h. Jak jednak zaznacza Brabus, istnieje możliwość zdjęcia elektronicznego łańcucha, która zapewne pozwoli rozwinąć prędkość wystarczającą do przegonienia Tesli Roadster lecącej na Marsa.

mercedes-amg-e63-s-by-brabus-02 mercedes-amg-e63-s-by-brabus-03

mercedes-amg-e63-s-by-brabus-01 mercedes-amg-e63-s-by-brabus-04

Z zewnątrz zmiany są bardzo subtelne. Brabus nie obwiesił E-klasy spojlerami, jednak wyposażył ją w kilka specjalnych lotek, których wpływ na zwiększoną aerodynamikę testowano w tunelu aerodynamicznym. Klient może wybrać wykończenie nadwozia akcentami w kolorze błyszczącej czerni, bądź też matowej czerni. W standardzie klient dostanie także specjalne 21-calowe felgi.

Mercedes-AMG E63 S po tuningu Brabusa będzie jedną z gwiazd nadchodzących targów w Genewie.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij