MENU

BMW X2 M35i – pikantny crossover

Ford zapowiada nowego Transita

8 września 2018 Great news! Autor:

BMW X3 M i X4 M oficjalnie zapowiedziane

Bawarska marka w przyszłym roku będzie sukcesywnie powiększać swoją gamę samochodów sportowych o kolejne… SUVy. To nie pomyłka!

Chociaż bardzo byśmy chcieli ogłosić Wam powstanie konstrukcji pokroju BMW M1, M3 Touring czy M7 to rzeczywistość jest inna. Prawdą jest, że niesamowicie popularne są obecnie auta uterenowione, stanowiąc obecnie już około 30% wszystkich samochodów wybieranych przez klientów. BMW nie stoi w miejscu i wychodzi klientom naprzeciw. Dopiero co zaprezentowana została najszybsza odmiana crossovera X2, oznaczona jako M35i, a już w przyszłym roku w ofercie pojawią się X3 M oraz X4 M. I nie będą to z pewnością nudne auta.

Chociaż BMW nie podaje na razie żadnych informacji dotyczących specyfikacji technicznej samochodów, my zebraliśmy dla Was garść plotek. Pod maską ma znaleźć się nowa generacja motoru znanego z obecnej generacji modelu M4. Będzie to sześciocylindrowy rzędowy benzyniak o pojemności 3 litrów. Wspomagać nadal mają go dwie turbosprężarki. Moc SUVów ma oscylować w granicach 450 koni mechanicznych, napęd ma zaś trafić na wszystkie cztery koła. Auta mają mieć adaptacyjne zawieszenie, zaś elementy aerodynamiki mają być aktywne.

Najbardziej pikantne odmiany BMW X3 M oraz X4 M zostaną najprawdopodobniej zaprezentowane na początku przyszłego roku, a do sprzedaży trafią na wiosnę.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij