MENU

Caterham Seven 310 – kieszonkowa rakieta

Renault numerem dwa w Europie

8 sierpnia 2016 Great news! Autor:

BMW M5 Carbonfiber Dynamics – zabójcza pomarańcza

Obecnie oferowane BMW M5 niedługo przestanie być produkowane, ale niemieccy tunerzy dają wszystkim tym, którzy jeszcze nie zdecydowali się na jego zakup dobry argument, żeby to zrobić – ponad 200 dodatkowych koni mechanicznych!

Carbonfiber Dynamics to niemiecka firma znajdująca się w Dortmundzie. Panowie zdecydowali się na lekkie modyfikacje M-piątki. W efekcie BMW ma moc 818 koni mechanicznych! Warto dodać, że 4,4-litrowe V8 już w standardzie w najmocniejszych limitowanych wersjach modelu M5 rozwijało nawet 600 koni. Efekty jakie tunerzy uzyskali są więcej niż zadowalające, dzięki ich modyfikacjom niemałe auto w ciągu 10 sekund osiąga 200 km/h, a prędkość maksymalna została ustalona elektronicznie na 305 km/h. Elastyczność jednostki napędowej? Piorunująca – od 100 do 200 km/h BMW przyspiesza w 6,6 sekundy!

2016-bmw-m5-by-carbonfiber-dynamics-02

Tuning nie byłby tuningiem gdyby nie chociaż kosmetyczne modyfikacje nadwozia. Zostało one pokryte lakierem znanym z BMW M3 GTS, standardowe koła ustąpiły miejsca 21-calowym obręczom Vossen. Body kit to projekt japońskiej firmy tuningowej 3DDesign, trzeba przyznać, że jest on zauważalny, jednak stonowany i mało krzykliwy, co przy tego typu aucie znajdzie wielu entuzjastów.

To już ostatni gwizdek, aby kupić obecną generację serii 5, kolejna generacja spodziewana jest już na początku przyszłego roku.


2016-bmw-m5-by-carbonfiber-dynamics-01 2016-bmw-m5-by-carbonfiber-dynamics-03
2016-bmw-m5-by-carbonfiber-dynamics-05 2016-bmw-m5-by-carbonfiber-dynamics-06

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij