MENU

Mitsubishi Outlander PHEV Juro Commercial – w odpowiedzi na...

Mitsubishi ASX – 50 twarzy liftingu

11 lutego 2019 Great news! Autor:

BMW M140i Finale Edition – coś się niewątpliwie zamknęło

Nie będzie już szcześciocylidrowego, tylnonapędowego BMW serii 1, nie będzie już takich hot hatchów. Samochód, który był obiektem zbiorowej radości powoli odjeżdża na emeryturę.

To już pewne, następne BMW serii 1 nie będzie standardowo oferowane z napędem na tył. Będzie tylko przednionapędowe, opcjonalnie będzie zaś miało napęd na wszystkie koła. Aby uhonorować model, australijski oddział marki wypuszcza na rynek ostatnią edycję specjalną topowej odmiany kompaktowego samochodu.

Finale Edition napędzane jest sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 3 litrów, który generuje moc 335 koni mechanicznych i odpycha się od asfaltu z siłą 500 Nm momentu obrotowego. Pozwala to na osiągnięcie „setki” już w 4,6 sekundy. Prędkość maksymalna tradycyjnie została ograniczona do 250 km/h. Z zewnątrz Finale Edition wyróżnia się natomiast czarnymi nerkami, czarnymi końcówkami układu wydechowego i niebieskimi zaciskami hamulcowymi.

Specjalna wersja BMW serii 1 charakteryzuje się ponadto niezwykle bogatym wyposażeniem. Standardowo na pokładzie klienci znajdą między innymi system adaptacyjnych amortyzatorów, dostęp bezkluczykowy, ładowarkę indukcyjną do smartfonów oraz system audio Harman Kardon.

Na rynku australijskim samochód będzie kosztować niecałe 63 000 dolarów australijskich.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij