MENU

Bristol Bullet – reaktywacja

BMW M5 Competition Edition – na koniec

19 lipca 2016 Great news! Autor:

BMW 1 Sedan – made for China

BMW oficjalnie zaprezentowało wersję sedan swojego kompaktowego modelu. Zaskoczenia? Nie kupicie go na naszym kontynencie.

Auta z wydłużonym rozstawem osi i sedany to w Chinach prawdziwe bestsellery sprzedaży. Dlaczego? W Państwie Środka posiadanie takiego auta jak i jazda w nim na tylnej kanapie uchodzi za oznakę prestiżu i pewnej wyższości nad innymi. Producenci specjalnie na rynek azjatyckiego państwa produkują wydłużone wersje swoich limuzyn – najlepszym przykładem jest tutaj Audi. Jednak BMW nie zostawało nigdy z tyłu. Jakiś czas temu na rynku w Chinach pojawiło się z wydłużonym rozstawem osi… BMW X1!

Po raz pierwszy wersję sedan serii 1 BMW pokazało rok temu podczas salonu Guangzhou Auto Show. Na razie producent ujawnił tylko jedno oficjalne zdjęcie modelu. Wiemy jednak, że jego wygląd nie będzie w niczym gorszy od wersji z innym nadwoziem. Auto produkowane będzie w Chinach na mocy umowy z firmą Brilliance Automotive. Seria 1 sedan oparta będzie na tej samej platformie co seria 2. Oznacza to, że pod maską będą mogły znaleźć się silniki trzycylindrowe, a napęd trafi na przednie koła. Samochód będzie wyposażony we wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne koncernu.

BMW 1 sedan będzie na rynku konkurowało z Audi A3 sedan oraz Mercedesem CLA.

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij