MENU

Audi Q4 E-Tron – brakujące ogniwo

Nowy Ford Focus ST z silnikiem z Mustanga!

15 lutego 2019 Great news! Autor:

Bentley Bentayga Speed – rekordzista

Czasy się zmieniają, a wraz z nimi osiągi samochodów, które robią na nas piorunujące wrażenie. Poznajcie samochód, który dzierży tytuł najszybszego SUVa świata.

Chociaż prędkość maksymalna wynosząca 306 km/h w świecie supersamochodów jest czymś na porządku dziennym, tak w przypadku ogromnych, ciężkich i luksusowych SUVów sprawa ma się inaczej. Powyższy wynik sprawił, że Bentley może się pochwalić, że ma w swojej ofercie najszybszego SUVa na świecie. Tytuł ten odebrał włoskiemu Lamborghini Urus.

Bentayga Speed napędzana jest silnikiem W12 o pojemności 6 litrów, który generuje 626 koni mechanicznych (26 więcej od standardowej wersji). Moment obrotowy wynosi potężne 900 Nm. Przyspieszenie do „setki” zajmuje kolosowi zaledwie 3,9 sekundy.

Odmianę Speed można rozpoznać po ciemniejszych kloszach lamp, felgach, ciemnym wykończeniu grilla i wlotów powietrza na dole zderzaka oraz wnętrzu, gdzie poszczególne elementy zostały wykończone alcantarą.

Swoją premierę superluksusowy super-SUV będzie mieć podczas targów w Genewie.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij