MENU

Nowe BMW Z4 debiutuje w Pebble Beach

Fiat 500X przeszedł facelifting

27 sierpnia 2018 Great news! Autor:

Audi RS3 – przerwana produkcja

Koncern VAG przegrywa walkę z WLTP, sportowe Audi jest kolejnym autem produkowanym przez Niemców, które musi zostać zmodernizowane.

Po wszystkich wcześniejszych doniesieniach o Golfie GTI, Golfie R i Leonie Cupra nie możemy mówić o zaskoczeniu. Audi RS3 w obu wersjach nadwozia, a więc Sportback oraz Sedan, przegrywa walkę z normami ekologicznymi oraz pomiaru emisji spalin wchodzącymi w życie 1 września tego roku.

Jak donoszą zagraniczne portale Audi czasowo zaprzestało produkcji modelu RS3, który jest kierowany na rynek UE oraz Australii. W niektórych krajach auto zniknęło także z oferty na stronach internetowych marki. Samochód będzie dostępny, jednak nie będzie można zamówić na razie nowego egzemplarza, a jedynie kupić auto wyprodukowane wcześniej – zalegające na składach producenta.

Produkcja RS3 ma zostać wznowiona na początku przyszłego roku, nie wiadomo jednak czy Audi nie będzie zmuszone ograniczyć mocy i momentu obrotowego pięciocylindrowego silnika o pojemności 2,5 litra.

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij