MENU
Ford KA+

Ford KA+ oficjalnie w Europie

Ford Kuga Vignale – o poziom wyżej

22 czerwca 2016 Great news! Autor:

Aston Martin Vanquish Zagato trafi do produkcji!

Zaprezentowany podczas tegorocznej edycji Concorso d’Eleganza Villa d’Este koncepcyjny Aston Martin trafi do limitowanej do 99 sztuk produkcji, jest o co walczyć!

Egzemplarz, który odwiedzający konkurs elegancji mogli podziwiać był tylko autem koncepcyjnym, jednak zainteresowanie nim przez potencjalnych klientów było tak duże, że Aston Martin w porozumieniu z firmą Zagato zadecydował o wyprodukowaniu 99 egzemplarzy seryjnych. Co prawda zdjęcia przedstawiają właśnie wersję koncepcyjną, która od produkcyjnej będzie się minimalnie różnić, jednak jak obiecuje producent nie zatraci ona swojej najważniejszej cechy – unikatowego kształtu.

Pod maską Vanquisha Zagato pracuje wolnossąca V-dwunastka o pojemności 6 litrów, która generuje niemal 600 koni mechanicznych. Silnik został minimalnie wzmocniony w stosunku do wersji normalnej, dzięki czemu pierwszą “setkę” osiągniemy w 3,5 sekundy! Jak zapowiada producent w modelu Zagato inaczej zestrojone zostanie zawieszenie, które ma dawać “unikalne doświadczenia z jazdy autem GT”.

Jest to już piąte auto przygotowane wspólnie przez obie firmy. Patrząc na niesamowitą sylwetkę auta pozostaje mieć nadzieję, że nie ostatnie.


2017-aston-martin-vanquish-zagato-02 2017-aston-martin-vanquish-zagato-03
2017-aston-martin-vanquish-zagato-04 2017-aston-martin-vanquish-zagato-05

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij