MENU

Wiemy ile przyjdzie zapłacić za nową E-klasę

Mahindra XUV Aero – czyli BMW X6 made in...

22 stycznia 2016 Great news! Autor:

Aston Martin DB10 na sprzedaż!

Chcecie poczuć się jak James Bond? Nie pozostaje nic prostszego jak udać się na aukcję i zabrać ze sobą tira świnek skarbonek.

Z okazji wydania na płytach DVD oraz Blu-ray Aston Martin przygotował dla wszystkich fanów agenta 007 oraz swoich samochodów wyjątkową atrakcję. Na aukcję zostanie wystawiony unikalny Aston Martin DB10, który jako “show car” uczestniczył w akcji promocyjnej “Spectre” oraz był obecny podczas oficjalnej premiery filmu. Co więcej, auto jest podpisane przez Daniela Craiga, odgrywającego rolę słynnego agenta.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem tego unikalnego samochodu musicie udać się 18 lutego do domu aukcyjnego Christie’s Auction House w Londynie. Na pewno warto zainteresować się autem, bo będzie to jeden z najrzadszych modeli z serii DB, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Pod maską Astona znalazł się silnik V8 o pojemności 4.7 litra połączony z 6-cio biegową, manualną skrzynią biegów. Nadwozie DB10 wykonane zostało z włókien węglowych, natomiast wnętrze wykończone jest skórą oraz wstawkami z aluminium i karbonu.

Organizatorzy aukcji spodziewają się, że samochód sprzeda się za około milion funtów (około 5 800 000 złotych). Całość przekazana zostanie na organizację Médecins Sans Frontières (Lekarze bez Granic).


2016-aston-martin-db10-02 2016-aston-martin-db10-03

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij